img

Ak vás zaujme niektorí z našich zverencov, jeho smutný osud, alebo len jednoducho chcete pomôcť psíkovi z útulku, no z akéhokoľvek dôvodu si psíka nemôžete adoptovať, ponúkame Vám možnosť virtuálne adopcie.Princíp virtuálnej adopcie je založený na pravidelnom mesačnom príspevku v minimálnej výške 10 eur, určenom pre konkrétneho psíka. Ide najmä o pravidelnosť príspevku, ideálne až do adopcie psíka, samozrejme môžete ukončiť virtuálnu adopciu aj skôr.

Z vášho príspevku budú hradené náklady na daného psíka, napr. na liečbu, kastráciu, kvalitnejšie krmivo, očkovanie či iné veci, ktoré sú pre našich zverencov nevyhnutné.

Zoznam adoptérov bude zverejnený na našej webovej stránke a vy o psíkovi kedykoľvek dostanete nové informácie či fotografie ako sa mu darí.

Môžete mať adoptovaných aj viacerých psíkov a naopak jedného psíka si môže adoptovať aj viac ľudí.

Ak sa rozhodnete pre virtuálnu adopciu psíka z nášho združenia, vyplňte nasledovný formulár, v ktorom nám zašlete vaše základné údaje. Pri prevode danej čiastky na náš účet je potrebné do poznámky uviesť meno psíka, ktorého ste sa rozhodli virtuálne adoptovať a vaše meno, aby sme dané príspevky vedeli rozlišovať od ostatných.

Pri prevode danej čiastky na náš účet je potrebné do poznámky uviesť meno psíka, ktorého ste sa rozhodli virtuálne adoptovať a vaše meno, aby sme dané príspevky vedeli rozlišovať od ostatných.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Srdečne ďakujeme za pomoc psíkom, ktorí na svoj domov čakajú v útulku.

Číslo účtu pre príspevky

IBAN: SK16 1100 0000 0026 2105 4967

*do poznámky nezabudnite uviesť Vaše meno a meno psíka