img

Máte záujem o adopciu jedného z našich tuláčikov?
Všetky psíky, ktoré aktuálne hľadajú svoje rodinky nájdete tu:

Psíky na adopciu img

Pri každom psíkovi nájdete základné informácie o jeho povahe, zdravotnom stave, v prípade, jeho fotografie či videá, takisto adopčný dotazník, ktorým nás môžete kontaktovať.

Prosíme o odpovede na naše otázky, pre predstavu, aké podmienky viete nášmu zverencovi poskytnúť. Psíkov v útulku poznáme najlepšie,  ich povahu, potreby, preto sa vždy snažíme nájsť im taký domov, kde budú spokojní rovnako oni, ako aj noví majitelia. Prosíme vyberajte si psíka srdcom, nie očami. Po odoslaní dotazníka vás budeme čo najskôr spätne kontaktovať a následne zodpovieme aj všetky vaše dotazy.

Prosíme o pochopenie, že niektorí útulkáči majú to šťastie a ponúk na nový domov pre nich je hneď niekoľko, preto nie je v našich silách vyhovieť všetkým záujemcom. Pevne však veríme, že v tomto prípade sa aspoň skúsite pozrieť aj na príbehy našich stálic, ktoré čakajú v útulku častokrát dlhé mesiace bez povšimnutia.
Pri adopcii za zaväzujete splniť naše adopčné podmienky podpísaním adopčnej zmluvy.

Podmienky adopcie img

S adopciou je spojený adopčný poplatok v minimálnej výške 130Eur, v závislosti od veterinárnych úkonov. Psíky od nás odchádzajú na adopciu až po veterinárnom ošetrení, vakcinácií, odčervení, odblšení, čipovaní, v prípade dospelých psíkov aj kastrácii.