img

Naši tuláčikovia sa vždy potešia, keď ich prídete vziať na prechádzku, vyvenčiť a takýmto spôsobom im spríjemniť čakanie na nový domov.

Prosíme o rešpektovanie základných pravidiel útulku, aby ste si prechádzku bez starostí užili vy, rovnako aj tuláčikovia.

Verejné venčenie prebieha každý deň okrem nedele v čase 10 – 15hod.Prosíme o rešpektovanie tohto vyhradeného času, aby sme aj my mali dostatok času psíkov nakŕmiť, ošetriť …

Psíky majú povolené venčiť len osoby staršie ako 18 rokov, deti len v sprievode dospelých osôb.

Venčenie prebieha len vo vhodnom počasí, počas extrémnych horúčav psíkov na prechádzky nedávame.

Venčenie psíkov je povolené len na vodítku. Psíky z útulku sú častokrát zachránené zo zlých podmienok, sú plaché, nepoznajú vás, preto by bez vodítka určite utiekli.

Prosíme o rešpektovanie, že nie každý psík je na venčenie vhodný, niektoré sú nesocializované, príliš nedôverčivé či choré, vhodného psíka vám vždy poradí ošetrovateľ.

Maškrtky pre psíkov sú povolené, priam nutné! Čo im predsa urobí väčšiu radosť ako ich obľúbené piškótky či pamlsky. Samozrejme v rozumnom množstve, aby sme predišli tráviacim ťažkostiam.

Dajte nám vedieť ako ste si užili prechádzku s našimi chlpáčmi. Označte nás na sociálnych sieťach #utuloktulacik a zvýšte šance tuláčikov na nájdenie nového domova. Možno práve fotografia z vašej spoločnej prechádzky zaujme ich budúcu rodinu.

Tuláčikovia ďakujú a tešia sa na čas strávený s Vami!